Ιστορική 5αρα μέσα στο Λουτράκι!

Μεγάλο διπλό στο Λουτράκι πήρε ο Α.Ο Πόρου με το επιβλητικό σκορ 5-3. Ο Α.Ο Πόρου γράφει ιστορία με αυτή την “πεντάρα” αφού είναι το μεγαλύτερο σκορ που έχει πετύχει ποτέ στη Δ’ Εθνική!Ο αγώνας ήταν συγκλονιστικός από τα πρώτα λεπτά, καθώς το Λουτράκι έχασε παίχτη με κόκκινη κάρτα. Στο 3′ ο Καπετάν Κωνσταντής έκανε το 0-1 για να ισοφαρίσει στο 32′ ο Χρυσαφίδης με πέναλτι. Πέντε λεπτά αργότερα ο Νεόφυτος έγραψε το 1-2 και λίγο πριν από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Σαμαράς το 1-3. Ο Ξύδης με το ξεκίνημα του δεύτερου μέρους διαμόρφωσε το 1-4 για να ακολουθήσουν δυο γκολ από τους γηπεδούχους που μείωσαν σε 4-3 με τους Χρυσαφίδη (76′) και Αντωνίου (81′). Ο Σταύρου τρία λεπτά πριν από το λήξη διαμόρφωσε το τελικό 3-5.
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Παναγιωτόπουλος (46′ Μπουρνάζος), Χατζηνικολής, Καρμίρης (46′ Μαράκης), Βουτσινάς, Ζούπας, Τσάτσος, Αντωνίου, Νάστος, Χρυδαφίδης, Αποστολάκης, Τσουμάνης (65′ Καραχάλιος)
ΠΟΡΟΣ: Γεωργούσης, Παπαδόπουλος, Καπετάν Κωνσταντής, Γιαννής, Σαμαράς (67′ Δρούγκας), Κιοσσές, Ξύδης, Σοφός, Νεόφυτος (55′ λ. Τρ. Δήμας), Γκολέμης (44′ λ. Τρ. Σταύρου), Στάσης