Οι υποψήφιοι για τον Δήμο Τροιζηνίας



Στρατός υποψηφίων για τον Δήμο Τροιζηνίας με μόνο δυο υποψηφιότητες. Ποιο αναλυτικά:
Ο Συνδυασμός του κ. Γιάννη Σαμπάνη «Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Τροιζηνίας» («Αν.Ε.Κ.Τ.»
Εκλογική Περιφέρεια Τροιζήνας

1. Αντωνίου Αντώνιος του Ευαγγέλου

2. Δανόπουλος Ανδρέας του Χαραλάμπους

3. Δαρσινός Νίκος – Στράτος του Δημητρίου

4. Δελαπόρτα Νίκη του Ευσταθίου

5. Ηρειώτης Δημήτριος του Γεωργίου

6. Καπέλλος Χρήστος του Ιωάννη

7. Καράμπαμπας Ευάγγελος του Χαραλάμπους

8. Καρνέζης Σπυρίδων του Γεωργίου

9. Λεβειδιώτη Δήμητρα του Νικολάου

10. Μανδαλή Ευδοξία του Χρήστου

11. Μοσχογιάννης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

12. Μπάκας Αντώνιος του Γεωργίου

13. Μπάτζιου – Δρίβα Ουρανία του Ευαγγέλου

14. Περάματζης Ευάγγελος του Νικολάου

15. Τσιρογιάννης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

16. Φύτρας Κυριάκος του Θεοδώρου

17. Χατζαντωνά Χαριτωμένη του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Μεθάνων

1. Δέδες Αναστάσιος του Χρήστου

2. Κόλλια Αντιγόνη του Γεωργίου

3. Λαζάρου Βασίλειος του Ελευθερίου

4. Λάμπρου Δημήτριος του Σταματίου

5. Πάλλης Χρήστος του Λεωνίδα

6. Παντελής Βασίλειος του Χρύσανθου

7. Παπαϊωάννου Ευστάθιος του Αποστόλου

8. Σταματίου Νεκταρία του Σωτηρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γαλατά

1. Δημητριάδη Παναγιώτα (Πέμυ) του Αντωνίου

2. Καραμάνης Δημήτριος του Αθανασίου

3. Μάγειρα Αναστασία του Δημητρίου

4. Μαλίτσης Αναστάσιος του Χρήστου

5. Νάκης Ιωάννης του Ευαγγέλου

6. Σόμπα Μαλαματένια του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Φαναρίου

1. Ζερβός Σταμάτιος του Αντωνίου

2. Λεβειδιώτη Χαρίκλεια του Γεωργίου

3. Μανιάτης Ανδρέας του Αθανασίου

4. Μπακάλη Ζωή του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δρυόπης

1. Αναγνωστοπούλου Κωνσταντίνα του Χρήστου

2. Λίτσας Αθανάσιος του Δημητρίου

3. Μανιάτης Σωτήριος του Αριστείδη

4. Σκούρτης Χρήστος του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καρατζά

1. Αντωνόπουλος Αναστάσιος του Ιωάννη

2. Λεβέντης Γεώργιος του Ιωάννη

3. Λίλλος Σπυρίδων του Σωτηρίου

4. Τσίπου Κωνσταντίνα του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τακτικούπολης

1. Ανδρέου Χρυσούλα του Ευαγγέλου

2. Δουσαϊτης Παναγιώτης του Αναργύρου

3. Μαννέτας Ανάργυρος του Παναγιώτη

4. Σκούρτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τροιζήνας

1. Γαλουντζής Παναγιώτης του Χρυσοστόμου

2. Μαρουλά Ελένη του Γεωργίου

3. Μπουτσιφάκος Γεώργιος του Αναστασίου

4. Φράγκου Λουκάς του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λουτροπόλεως

1. Δρίτσας Χρήστος του Γεωργίου

2. Κόλλιας Περικλής του Δημητρίου

3. Λουμίδου Δέσποινα του Μενελάου

4. Τριανταφύλλου Γεώργιος του Αντωνίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεγαλοχωρίου

1. Βελώκας Δημήτριος του Νικολάου

2. Γκίκας Αθανάσιος του Ιωάννη

3. Κοντογιάννης Ευάγγελος του Βασιλείου

4. Πάλλη Ελένη του Ιωάννη

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κουνουπίτσας

1. Πάλλης Αντώνιος του Νικολάου

2. Σταματίου Κωνσταντίνος του Σταματίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κυψέλης

1. Δαρεμά Αργυρία του Δημητρίου

2. Δημητρουλάκος Σπυρίδων του Ιωάννη

Ο Συνδυασμός του κ. Σάββα Αθανασίου «ΑλλάΖΟΥΜΕ τα Μέθανα και την Τροιζηνία»

o Σάββας Αθανασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του Παύλου, ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη, ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, ΛΕΣΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Πέτρου, ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, ΜΠΟΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα, ΒΕΝΤΟΥΡΗ – ΔΑΡΕΜΑ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου, ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου, ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου, ΔΑΡΣΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του Κωνσταντίνου, ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου, ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου, ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννου, ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου, ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παρασκευά, ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου, ΛΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου, ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Παναγιώτη, ΜΟΥΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου, ΜΠΡΟΥΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σταματίου, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου, ΠΑΛΛΗ – ΜΠΟΓΡΗ ΜΠΗΛΙΩ σύζυγος Δημητρίου, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του Εμμανουήλ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αποστόλου, ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου, ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Δημητρίου, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ

ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη, ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος, ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου, ΜΟΥΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου, ΜΠΗΤΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Γεωργίου, ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΦΑΝΑΡΙΟΥ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, ΜΟΥΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΑΛΕΞΙΑ του Αντωνίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΗ του Παναγιώτη, ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

ΛΙΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΖΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννου,ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αλεξάνδρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Αντωνίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΟΤΖΙΑ – ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΚΛΕΙΩ του Σταματίου, ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παύλου, ΜΠΟΓΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Δημητρίου, ΧΑΤΖΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΛΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος, ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

ΜΠΟΜΠΕΤΣΗ – NΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη, ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Γεωργίου, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΤΙΤΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου, ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΝΝΗΣ του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του Σάββα, ΜΗΤΡΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου




Σχολιάστε